Choď na obsah Choď na menu
 


FOTO: Inšpirujte sa celebrity manikúrou

Ako to robí Beyonce, že má také nádherné nechty? A aké nechty nosí najradšej Rihanna? Inšpirujte sa slávnymi ženami a ich prvotriednou manikúrou.

Triky pre lesk
Ak nemá supermodelka Tyra Banks na návštevu manikérky čas, ale potrebuje mať nechty krásne lesklé, siahne po obyčajnej leštičke z drogérie. Tie kvalitnejšie dokážu odlakovaným nechtom prepožičať extra lesk, nechty potom vyzerajú zdravo, prirodzene a upravene. Mimoriadny lesk bez pomoci lakov s chemikáliami dosiahnete napríklad aj vďaka
japonskej manikúre, o ktorej sme na Wande už písali.

Slávna Beyonce má zasa iný trik. Poradila jej ho manikérka z Beverly Hills: Zožeňte si v lekárni kapsule s tekutým vitamínom E a vždy, keď budete potrebovať okamžitú výživu, jednu rozlomte a natrite na nechty. Nielenže budú vaše nechty krásne lesklé, ale pokožka okolo nich absorbuje výživné látky.

Kto má rád prirodzenosť?
Aj celebrity vedia, že ťažkopádnym gélovým dlhým nechtom odzvonilo. Iste, stále sú populárne, ale miesto hranatých sa nosia oblé jemnejšie tvary, ktoré nežnej ženskej ruke pristanú oveľa viac. Ak ste aj vy milovníčkou gélových nechtov, poproste manikérku o prirodzenejší tvar. Jessica Simpson, Jennifer Lopez a Paris Hilton preferujú najviac svetlé odtiene lakov a jemnú manikúru, na rozdiel od Katie Holmes alebo Miley Cyrus, ktoré pokojne siahnu aj po tmavších odtieňoch.

Ach, Minx
Kiežby bola manikúra Minx aj na Slovensku taká dostupná, ako je za oceánom. Jej oddanými fanúšičkami sa stali nielen hviezdy červeného koberca, ale aj bežné americké ženy. Funguje inak ako laky na nechty: tenký polymérový pásik s požadovaným motívom sa zahreje, nalepí na nechty a vytvorí nezabudnuteľné efekty.
Minx manikúra tak umožňuje dopriať si tie najbláznivejšie motívy nechtov, ale aj lesklé metalické farby, aké sa s lakmi na nechty ťažko dosahujú.

Zbožňuje ju Lady Gaga, Beyonce, či Rihanna a Katy Perry. Katy dokonca naskenovala fotku svojej mačky a nechala si ju preniesť na nechty.  Mánii farebných nechtov s potlačou podľahli aj Mischa Barton, Lily Allen, Fergie, či Casey. Naopak, Dolly Parton je stará škola a nevie si predstaviť život bez dlhánskych umelých nechtov.

Zdroj: wanda.sk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.