Choď na obsah Choď na menu
 


Nemáte ráno dosť času? Poradíme vám svieže ženské líčenie, ktoré vám nezaberie viac, než osem-desať minút. S našimi tipmi ho zvládnete raz-dva.

Pleť bez chybičky
Čas: 3 minúty
Ako na to: Hneď po sprche votrite do pokožky tváre malé množstvo hydratačného krému. Zľahka vklepte, počkajte pár minút a môžete začať líčiť. Kým sa krém vstrebe, môžete si vypiť šálku kávy, obliecť sa alebo si upraviť vlasy. Len hydratovaná pleť je pripravená na ďalšie líčenie.

Hubku na nanášanie mejkapu navlhčite vlažnou vodou a opatrne ňou aplikujte na tvár mejkap. Stačí ho naniesť len tam, kde potrebujete zakryť malé nedokonalosti. Pod oči naneste korektor, vklepte ho a pleť prepudrujte.

Sexi pohľad
Čas:
4 minúty
Ako na to:
Veľkým mäkkým štetcom naneste na viečka púdrový očný tieň jemnej pastelovej farby. Na bežné denné nosenie sa hodí nenápadný vanilkový, hnedý, kapučínový, svetlosivý a pod. Hnedou alebo sivou kajalovou ceruzkou vyveďte tenkú linku na viečku.

Aby pohľad vynikol, je veľmi dôležitý výber maskary. Nesmie sa rozmazávať, drobiť, mala by sa ľahko nanášať. Vynikajúce predlžujúce schopnosti majú hrebienkové maskary, silikónové štetčeky zasa krásne oddelia jednu riasu od druhej. Ale iste máte svoju obľúbenú, na ktorú nedáte dopustiť, aj vy. Stačí jedna vrstva nanášaná cik-cakovito (cik-cakové nanášanie zabezpečí, že sa farba dostane na všetky riasy).

Sladké pery
Čas:
1 minúta
Ako na to: Ani nie celú minútu budete potrebovať na nalíčenie pier. V tomto prípade sa oplatí staviť na dlhotrvácne rúže, ktoré na perách vydržia aj 8 hodín.

A čo ešte navyše?

  • Polminútky si prirátajte, ak by ste chceli vyčariť svieže líčka – aj tu stačí kvapka farebného lesku na pery, dobre rozotrená na lícnych kostiach
  • Musíte si dofarbovať obočie každé ráno? Stavte na farby na obočie, ktoré predávajú v každej drogérii. Vydržia 7-14 dní a vy na ten čas máte po starostiach. Obočie vám nafarbí za pár minút a pár eur aj kozmetička
  • Osvedčili sa aj multilíčidlá. Umožnia vám nalíčiť oči, pery aj lícne kosti len jediným líčidlom.
  • Zdroj: wanda.sk
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.